O nás

Milí zákazníci, vitajte na našej stránke!

Naša firma bola založená v roku 2008 a venujeme sa nasledujúcim odvetviam:

Autorizované servisné stredisko pre GARLAND distributor, s.r.o. typ A
Sme nielen predajcom ale zároveň aj autorizovaným servisným strediskom pre vykonávanie záručných a pozáručných opráv, dodávanie náhradných dielov a poskytovanie poradenstva a technickej podpory na Slovensku pre tieto značky: RIWALL, SCHEPPACH, PARKSIDE, ELPUMPS, MICHELIN, GTM, MTD, CUB CADET, PALRAM, ACTIVA, CAMPINGAZ a pod. 
 
Predaj rozličného tovaru
Od 01/2020 sme pre Vás vybudovali nové priestory, kde nájdete ponuku záhradnej techniky, spojovacieho materiálu, železiarstva, papierníctva a drogérie. Pre zákazníkov, ktorý nás nemôžu navštíviť osobne, neustále pracujeme a rozširujeme ponuku sortimentu aj na našej e-shopovej stránke. 
 
Požičovňa strojov
K dispozícii máme pre Vás aj ponuku strojov v kategórii stavba, dielňa a záhrada na zapožičanie. 
 
Školenia BOZP
Venujeme sa oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi. Naši zákazníci nemusia mať už obavy, či majú bezpečne zabezpečenú bezpečnosť na pracovisku. Nemusia sledovať zákony, vyhlášky, nariadenia vlády, oznámenia, normy z oblastí BOZP, požiarnej ochrany alebo elektrorevízií. Prenechali nám svoje starosti a dopriali si pokojný spánok. Úspešne sme s nimi zvládli, získali aj obhájili opakovane ISO 18001 - ISO 45001. 
 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!