Ako postupovať pri uplatnení reklamácie ?

1.)REKLAMÁCIE  NÁHRADNÝCH DIELOV / TOVARU zakúpené prostredníctvom e-shopu www.btps.sk

V prípade reklamácie náhradného dielu alebo tovaru zakúpeného prostredníctvom internetovej stránky www.btps.sk , prosíme vyplňte reklamačný formulár uvedený nižšie. Obratom Vás budeme kontaktovať pre doriešenie Vašej reklamácie. 

2.) AUTORIZOVANÉ SERVISNÉ STREDISKO - záručné, pozáručné reklamácie záhradnej techniky zakúpené prostredníctvom firmy BTPS s.r.o. alebo u iného predajcu  vrámci SR

(Vzťahuje sa iba na stroje od GARLAND distributor, s.r.o.)

Záručné reklamácie

2.1. Reklamáciu tovaru môžete uplatniť u predajcu (kamenné predajne a eshopy) alebo môže byť tovar zaslaný rovno k nám do servisného strediska - potrebné nahlásiť emailom reklamacie.btps@gmail.com na Vašu adresu sa objedná kuriér a nasledujúci pracovný deň tovar vyzdvihne.

2.2. Pre plnohodnotné zahájenie reklamácie je potrebné k tovaru zaslať doklad o kúpe - IBA faktúra alebo pokladničný blok a popis prejavujúcej sa vady (pribalené k tovaru, alebo zaslané emailom na adresu reklamacie.btps@gmail.com). Bez týchto podkladov nemôže byť reklamácia tovaru zahájená. POZNÁMKA: Potvrdenie o objednávke, o zaplatení objednávky a výpis z banky nie sú plnohodnotné doklady o kúpe.

2.3. Od dňa vyzdvihnutia kuriérom plynie 30 dňová lehota pre vybavenie reklamácie. Následne po oprave Vám bude zaslaný mail alebo SMS správa o vybavení reklamácie. Tovar odosielame hneď na druhý pracovný deň od opravenia. Tovar Vám bude doručený do 3 pracovných dní od odoslania.

Pozarúčné reklamácie

Z kapacitného hľadiska sa pre prijatie pozáručnej reklamácie na servisné stredisko prosím vopred informujte prostredníctvom mailu reklamacie.btps@gmail.com alebo telefonicky 0903 947 194. 

 

Reklamačný formulár

Názov tovaru *
Počet
Dôvod vrátenia *
Emailová adresa *
Tel. číslo *
Poažadovaný spôsob vybavenia *
Opíšte text obrázku*
Otváracie hodiny

Predajňa, servisné stredisko:

PO-PIA    7:30 - 17:00 hod.

Sobota    8:00 - 12:00 hod.

Nedeľa    ODDYCHUJEME

Telefonické informácie zák. linka:

PO-PIA    7:30 - 16:00 hod.

Kde nás nájdete

Dolné Orešany 375

91902, Dolné Orešany

mapa
Kontakty
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
(Po-Pia, 7:30-16:00 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk